Sundays of daydreaming and planning next destinations. Books and traveling, could it get any better? @erikabonomi venerdì prossimo partiamo 😍😍😍 grazie infinite per il regalo amore ❤️❤️❤️ #praga #prague #sunday #sundaymood #drinks #cocktail #guide #czech #likyroe #sweet #aperitif #aperitivo #lonelyplanet #menu #dreamadventure #planning #nexttravel #ig_lombardia #ig_brescia #igbrescia#italy #igersitalia #igers #roevolciano #meandyou #present #love #thanksmylove #sundayafternoon
68
48 minutes ago
Throwback to my last trip to NYC , ready for the next adventure! 💪🏻✈️❓ #nexttravel #nyc #me #travelling #gp #solotravel #nextdestination #valigiapronta #explore #discover #dream
26
58 minutes ago
🌼Pashket ne Dubrovnik 🌼 🌟 Hotel & Spa Adria 4* 🌟 📆7 - 9 Prill 💰109€ 🔍 Programi: http://www.next-travel.al/index.php/packages/tur-3-ditor-ne-dubrovnik-89e/ 📌 Dita 1: Budva - Hercegnov - Dubrovnik. 📌 Dita 2: Dubrovnik. 📌 Dita 3: Dubrovnik - Cavtat - Kotor. 💰 Ne cmim perfshihen💰 ●Transporti & të gjitha shëtitjet sipas programit ●Akomodimi në Hotel & SPA Adria 4* ●Mëngjeset dhe Darkat Buffe  për të gjitha ditët e udhëtimit ●Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit ● Përdorimi i pishinës dimërore dhe Jakuzzit. ● Taksat per person ne Hyrjen e Qytetit te Vjeter Dubrovnik. #nexttravel #dubrovnik #croatia
28
3 hours ago
Dolomites 📷 @apw1987 snapping away near Lago di Molveno.
40
4 hours ago
!! NXITONI TE REZERVONI, VENDET E LIMITUARA !! 🌸Pashket ne Budva - Kotor - Ishujt Perast 🌸 📆 31 Mars - 1 Prill 💰55€ 📆 7 - 8 Prill 💰55€ 🌟 Akomodimi: Hotel 4* ne qender te Budves .🌟 🔍Programi: http://www.next-travel.al/index.php/packages/budva-kotor-ishujt-perast-2-dite-55e/ 💰Ne cmim perfshihen💰 ●Transporti & të gjitha shëtitjet sipas programit ●Akomodimi në Hotel 4* në qëndër të Budvas. ●Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit ●Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit #nexttravel #budva #kotor #montenegro
34
5 hours ago
Load more